top of page

השירותים שלנו

חברת יחסי הציבור אייטם מדיה מספקת ללקוחות עסקיים גישה יעילה ואפקטיבית אל גופי התקשורת המובילים בישראל. מערכת היחסים ארוכת השנים שלנו עם כלי התקשורת החשובים בישראל, מאפשרת לנו לספק התאמה ללא תחרות בין הצרכים האסטרטגיים והטקטיים של לקוחותינו לדרישות היומיומיות של רשתות הטלוויזיה והרדיו, העיתונים ואתרי האינטרנט המובילים בישראל.

 

מאז שנת 2006, אייטם מדיה מספקת מגוון שירותי ייעוץ אסטרטגי וניהול תקשורת ללקוחות המובילים בישראל בתחומי הטכנולוגיה, הנדלן והפיננסים. בשנים הללו צברנו ידע והישגים הן בייצוג גופים בינלאומיים בישראל, והן בהובלת האסטרטגיה של חברות ישראליות בשווקים הבינלאומיים. נשמח לעזור גם לכם לממש את הפוטנציאל השיווקי הטמון בתקשורת מצוינת.

 

ניהול משברים

יחסי ציבור בחו"ל

ייעוץ אסטרטגי

גופים רבים מעוניינים בחשיפה תקשורתית מטעמים שונים, אבל מתקשים להגיע לחשיפה הנכונה עבורם. התפקיד שלנו כיועצים אסטרטגיים הוא להיות שם, לצד ההנהלה, לסייע בקבלת החלטות לגבי הצעדים התקשורתיים והשיווקיים הנכונים בטווח הקצר והארוך, ולא פעם גם למנוע מהחברה לעשות טעויות שנובעות מהרצון בחשיפה.

 

בתוקף תפקידנו כיועצים אנחנו מונעים טעויות תקשורתיות שיובילו למשברים עוד לפני שהם מתרחשים; אנחנו מכוונים את לקוחותינו אל הזירות התקשורתיות הנכונות עבורם בזמנים הנכונים עבורם; ואנחנו השותף החכם והמנוסה שכבר עשה את זה עם חברות מכל התעשיות המרכזיות במשק, ושיכול לצפות באופן המדויק ביותר את המשמעות של הצעדים התקשורתיים המתוכננים.

 

 

יחסי ציבור

 

אייטם מדיה מנהלת את יחסי הציבור של חברות המבקשות להשיג חשיפה רחבה ואיכותית ככל האפשר לאורכה ולרוחבה של זירת התקשורת הישראלית.

 

מצד אחד, ההיכרות העמוקה שלנו עם גופי שידור, מערכות עיתונים ואתרי האינטרנט המובילים בישראל, לצד גופים מתמחים כמו תחנות נישה, מגזינים מקצועיים ובלוגים, מספקת ללקוחות שלנו גישה ישירה אל מקבלי ההחלטות של הגופים הללו. מצד שני, ההבנה אינטימית שלנו באיך מספרים סיפור, מאפשרת לנו להביא את החדשות והחזון של לקוחותינו אל כל קצות עולם התקשורת הישראלי.

רבים טוענים שהם יכולים להביא חברה לתקשורת. אנחנו לא מסתפקים בזה, והמיומנות שלנו מתרכזת בלהביא לחברה לא סתם תקשורת, אלא בדיוק את התקשורת שלה היא זקוקה – תקשורת אסטרטגית שמשרתת את המטרות העסקיות של הארגון.

 

 

אם קיים רגע אחד בחייו של ארגון או של אדם, שבו הוא לא יכול לוותר על יועץ תקשורת מעולה, הרי מדובר בנקודות המשבר: בימים בהם נפתחות חקירות או נערכים סבבי פיטורים, בימים בהם מוטחות האשמות או שקורה דבר מה שלא תלוי בחברה כלל - אך גורם לפגיעה עמוקה ומשמעותית בדימוי הציבורי שלה.

 

אנחנו מלווים חברות 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. אנחנו שם כדי להיות אתכם גם ברגעים הקשים ביותר - הלוואי שלא יגיעו כלל. אייטם מדיה יודעת להיערך מול הצונאמי התקשורתי המאפיין ימי משבר, לרכז כוחות, לייצר חמ"ל תקשורתי אפקטיבי תחת ניהול של אדם אחד, להגדיר מסרים הכרחיים, התגוננות או אופנסיבה, להפנות את תשומת הלב התקשורתית לסוגיות נוספות, להגדיר דוברים מרכזיים ולהכשיר אותם עד הפרט הקטן ביותר.

 

יש דברים שאי אפשר לעשות בלי מנהל משבר מעולה. ודאו שדיברתם איתנו לפני שאתם יוצאים לקרב תקשורתי. אנחנו כאן כדי להיות כיפת הברזל שלכם.

 

 

 

בשנים האחרונות, לב ליבה של הזירה התקשורתית נע מכלי התקשורת המסורתיים אל הרשתות החברתיות. לא פעם, הפעילות ברשתות היא זו שמזינה את אמצעי התקשורת, בעוד בפעמים אחרות, הרשתות החברתיות הן אמצעי ההפצה האולטימטיבי, שמאפשר חשיפה מוגברת לאייטמים תקשורתיים.

 

אנחנו באייטם מדיה חיים את הרשתות החברתיות - כל הרשתות החברתיות - יום יום ושעה שעה. אנחנו שם כדי לייצר דיאלוג משמעותי עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים, וגם כדי לשכך מהמורות בדרך, ולשפר את התקשורת הבלתי אמצעית עם הציבור.

 

 

בחדירה לשווקים חדשים, בהפצת הבשורה שלכם בטרטוריות נוספות- כדי לגייס עובדים או שותפים, משקיעים או לקוחות - אייטם מדיה מלווה את לקוחותיה כדי להשיג יותר גם מעבר לים. בעשור האחרון צברנו הישגים ללא תקדים בתקשורת הגלובלית או הלאומית במדינות הגדולות, אפיינו את עולמות התקשורת המקצועית וצברנו מומחיות ללא תחרות בתחומי התקשורת הטכנולוגית השונים.

 

אנחנו יודעים ללוות סטארט-אפים וחברות בוגרות החל מצעדיהם הראשונים בחו"ל, ועד השגת היעדים העסקיים שהם מגדירים - בין אם אלה יעדים חד פעמיים (השגת השקעה, למשל) או ליווי מתמשך. רוצים נחיתה רכב ביעדים חדשים בחו"ל? דברו איתנו!

 

 

מדיה חברתית

bottom of page